MENU
 
Zamknij
Testowanie produktów ma na celu poznanie opinii, preferencji i intencji zakupu potencjalnych klientów.

Badania produktowe pomagają zrozumieć potrzeby i oczekiwania potencjalnej grupy docelowej lub rynku.

Takie informacje stanowią istotny wkład w proces planowania nowego produktu lub poprawy istniejących.

Celem przeprowadzenia badania o suplemencie diety BigErection było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji oraz opinii klientów na temat oferowanego im produktu.

BigErection to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, wpływający na mocną i długą erekcję.

Badanie dotyczące suplementu diety BigErection zostało przeprowadzone na próbie 70 respondentów, którzy w dniach od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. testowali przekazany bezpośrednio przez producenta produkt.
Teza

Suplement Diety BigErection jest skutecznym środkiem wpływającym na mocną i długą erekcję.

Cel badawczy

Celem badania jest ustalenie, czy w ocenie respondentów suplement diety BigErection pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty wskazane przez producenta tj:
• Możliwość nieograniczonego odbywania stosunku
• Uzyskanie mocnej i długiej erekcji
• Odczuwanie większej przyjemności podczas stosunku
• Kontrola nad przedwczesnym wytryskiem
• Wydłużenie czasu trwania stosunku
• Zwiększenie witalności seksualnej

Instrument badania

Badanie zostało przeprowadzone anonimowo. Jako narzędzie badawcze wykorzystany został kwestionariusz. Kwestionariusz umieszczony został w Internecie na stronie do przeprowadzenia badań marketingowych www.ankietka.pl. Link do ankiety przesłany został po uprzednim wyrażeniu zgody respondentom testującym suplement diety BigErection. W kwestionariuszu występowały pytania zamknięte (ograniczony zestaw możliwych odpowiedzi).
Badanie zostało przeprowadzone na 70 respondentach testujących suplement diety BigErection przekazany przez producenta.

Suplement diety najcześciej stosowany był przez mężczyzn w wieku 18-30 lat - 40% badanych. Drugą najliczniejszą grupą byli panowie w wieku 31-40 - 27% W mniejszym stopniu badanymi były osoby powyżej 51 roku życia - 14%.
Na dzień wypełnienia ankiety internetowej Panowie najczęściej deklarowali, iż stosują suplement diety BigErection ponad 4 tygodnie - 71% badanych. 23% mężczyzn stosowało produkt od 15 do 28 dni, a 6% miedzy 7 a 14 dni.

76% panów deklaruje zażywanie kapsułek BigErection codziennie. 24% mężczyzn stosuje suplement diety BigErection kilka razy w tygodniu.

86% respondentów zażywa kapsułki wg wskazanegoo sposobu użycia tj. 2 razy dziennie, 14% stosuje jedną kapsułkę na dobę.

6% Panów przyznało, że przed rozpoczęciem stosowania suplementu BigErection miało problemy z erekcją.

Wśród mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu 74% wskazuje na subiektywne odczucie zwiększenia witalności seksualnej od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety BigErection. Zwiększoną witalność panowie najczęściej odczuwają po 5-7 dniach - 48%, a 33% mężczyzn zauważyło zmiany po więcej niż tygodniu. Prawie 4% panów zadeklarowalo wzrost witalności po 1 kapsułce.

Od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety BigErection 70% respondentów zaobserwowało subiektywne zwiększenie przyjemności podczas odbywania stosunku.

Według obserwacji 64% panów od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety BigErection ich erekcja trwa dłużej. W 58% przypadków erekcja trwa od 5-10 minut dłużej, w 29% przypadków do 5 min dłużej. 2% panów deklaruje, że ich erekcja trwa dłużej o więcej niż 15 minut.

W odczuciu 66% respondentów od czasu, gdy stosują suplement diety BigErection ich erekcja jest silniejsza.

Respondenci zostali poproszeni o subiektywną ocenę skuteczności suplementu diety BigErection jako środka wpływającego na możliwość kontroli nad przedwczesnym wytryskiem.

46% respondentów uznało, że odczuwa zwiększoną możliwość kontroli nad wytryskiem od kiedy stosują produkt.

57% respondentów jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych ze stosowania suplementu diety BigErection. Średnia ocena zadowolenia Panów ze stosowania produktu to 4.7 na 6.

87% Panów poleciłaby suplement diety BigErection innemu mężczyźnie.

84% Panów oceniła czytelność etykiety jako bardzo wysoką.
Procent mężczyzn, którzy uzyskali pozytywny rezultat w danej kategorii.
 
 
Sprawdź czy składniki zawarte w BigErection mogą w niedługim czasie wpłynąć na zwiększenie Twojej męskości, wzmożenie potencji, podniesienie możliwości i wytrzymałości seksualnej, pozwalając dotrzeć do całego potencjału w maksymalnym zasięgu.
 
Gdy większa męskość spodoba się Twojej partnerce, zobacz czy poczuje się Ona w pełni usatysfakcjonowana.
Produkty z serii BiggerSize szukaj w sieciach najlepszych aptek, sklepach z suplementami diety, w sklepach typu sex shop.

Zakupu można dokonać również przez sklep internetowy producenta www.medica-group.pl
BigErection - kapsułki
Innowacyjna kuracja !!!
 
cena: 99,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
BigErection - żel + kapsułki
Super oferta !!!
cena: 158,00 zł
promocja: 118,50 zł
  Zamów online
33%
TANIEJ
2+1 Gratis - BigErection - kapsułki
Super oferta !!!
cena: 297,00 zł
promocja: 198,99 zł
  Zamów online
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:  sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
Paweł Żmuda
mob:  +48 512 791 412
email:  pawel.zmuda@medica-group.pl
 
Źródła treści:   Wikipedia   /   naturalneoczyszczanie.pl   /   biotrendy.pl   /   pl.herbs2000.com   /   czytelniamedyczna.pl
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij